Ostravar 12 NOVĚ v 15l soudcích! Oktoberfest na Olešné! Grifel se vrací do hospod! Ostravar vylepšil hospody Výsledky Nápady z Ostravy 2021
Všechny novinky

Výsledky Nápady z Ostravy 2021

Parahokejisté ovládli druhý ročník Nápadů z Ostravy

Vítězem druhého ročníku komunitního projektu Nápady z OstraVy 2021 se stal tým ostravských parahokejistů z klubu Flamengo. Na druhém místě skončil Josef Daněk s nápadem na internetovou aplikaci řešící parkování. Třetí místo obsadil mistr světa ve stolním fotbálku Petr Pospěch, který v Ostravě uspořádá superligu v této disciplíně. Speciální cenu pivovaru Ostravar si odnáší nápad Odmistnich.cz, který rozváží zboží regionálních farmářů. Vítězové získávají finanční prémii v souhrnné výši 400 tisíc korun.

O vítězství v komunitním projektu pivovaru Ostravar se letos ucházelo celkem 92 nápadů

V letošním roce se o vítězství v komunitním projektu Nápady z OstraVy ucházelo celkem 92 nápadů. Z nich na jaře vybrala odborná porota celkem 10 finalistů. Do TOP desítky postoupily 3 nápady z kategorie zábavy, další zastoupení měly technologie, životní prostředí, kultura, sport a obchod. O vítězích se rozhodlo ve veřejném internetovém hlasování.


“Rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří do toho s námi letos šli. Nejen vítězům, ale všem, kterým náš region není lhostejný a chtějí se podílet na jeho výjimečnosti. Tento projekt nám ukázal, že je vás čím dál více, a to je dobře,” říká vrchní sládek pivovaru Ostravar Jan Řehůřek. „Mé speciální blahopřání pak míří k letošním vítězům. Klukům z parahokejového týmu, programátorovi Josefu Daňkovi, mistrovi stolního fotbálku Petru Pospěchovi i Josefu Halamíkovi z Odmistnich.cz. Jejich nápady si získaly největší podporu a zaslouženě zvítězily.”


Konečné pořadí Nápadů z OstraVy 2021


1. Parahokej / sport 

2. ANTHONYapp / technologie

3. Liga ve stolním fotbálku / zábava

4. Odmistnich.cz / prodej

5. Student v lese / životní prostředí

6. EkofarmaMax / životní prostředí

7. Naše Ostrava / zábava

8. Lesní divadlo v Radvanicích / kultura

9. Sejdeme se na Černé louce / zábava

10. SteelOva / technologie

Bylo ti už 18?
Ano, bylo
Ne, nebylo
Litujeme, ale pokud ti není víc jak 18, tak tě dál pustit nemůžeme.