Ostravar a Krystof pro Ostravu ONLINE ! Ostravar 12 NOVĚ v patnácti litrových soudcích! Je tady Halla, nový speciál za spilky!
Všechny novinky

Je tady Halla, nový speciál za spilky!

Čeká vás spodně kvašený ležák typu Märzen!

Konečně jsme se dočkali a máme stočený nový Speciál ze spilky - Hallu!

Spodně kvašený ležák typu Märzen světle jantarové barvy s výraznou sladovou chutí a vůní a příjemnou doznívající hořkostí.


Hallu si můžete dát ve vybraných hospodách už od konce září, kdy si pivovarští připravili již tradiční slavnostní narážení, které proběhlo ve čtyřech hospodách v Ostravě a okolí!  


Chuťově sladovější

Piva typu Märzen leží v ležáckých sklepích mnohem déle než tradiční ležáky a mají jemnější a hladší chuť. A stejně taková je naše Halla! Ve srovnání s dvanáctkou je ještě téměř o stupeň silnější a také výrazně sladovější. “To proto, že jsme k její přípravě použili mnohem více bavorského sladu, typického pro tuto kategorii piv. Bavorský slad má o 20 stupňů vyšší teplotu sušení,” říká náš vrchní sládek, Jan Řehůřek . 

Tento nový speciál ze spilky je chuťově zajímavý hořký Märzen, který se vyznačuje jemností, středním až plným tělem, sladovou chutí a čistým suchým závěrem. Na čepu bude Halla v hospodách následující 2 měsíce, tak rychle, ať ji stihnete ochutnat!


Bylo ti už 18?
Ano, bylo
Ne, nebylo
Litujeme, ale pokud ti není víc jak 18, tak tě dál pustit nemůžeme.